aboutus

ALEETEX(CHINA) TECHNOLOGY CO.,LTD

ALEETEX(CHINA) TECHNOLOGY CO.,LTD ALEETEX(CHINA) TECHNOLOGY CO.,LTD ALEETEX(CHINA) TECHNOLOGY CO.,LTD ALEETEX(CHINA) TECHNOLOGY CO.,LTD ALEETEX(CHINA) TECHNOLOGY CO.,LTD
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
marki: Alees
Ilość pracowników: >100
Coroczne wyprzedaże: 5000000-8000000
Rok założenia: 2003
pc Export: 90% - 100%
O nas
Wprowadzenie

Założona w 2003 roku firma Aleetex(China) Technology Co., Ltd. United Wuxi Quanrun Machinery Co., Ltd i Zhongyu (Wuxi) Precision Machinery Co., Ltd.Alees jest profesjonalnym producentem i eksporterem zajmującym się projektowaniem, rozwojem i produkcja maszyn farbiarskich.Znajdujemy się w mieście Wuxi w prowincji Jiangsu, z dogodnym dostępem do transportu.Wszystkie nasze produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i są bardzo cenione na wielu różnych rynkach na całym świecie.

Zatrudniamy ponad 80 pracowników, a roczna sprzedaż przekracza 500-8000000 USD i obecnie eksportujemy 90% naszej produkcji na całym świecie.Nasze dobrze wyposażone zakłady i doskonała kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji pozwalają nam zagwarantować pełną satysfakcję klienta.

W wyniku naszych wysokiej jakości produktów i wyjątkowej obsługi klienta zyskaliśmy globalną sieć sprzedaży docierającą do Rosji, Argentyny, Sri Lanki, Bangladeszu, Indonezji itd. Aby zapewnić klientom szybką i sprawną obsługę posprzedażną, my założyły biura w Bangladeszu, Pakistanie, Indonezji, Uzbekistanie i innych miejscach.

Jeśli jesteś zainteresowany którymś z naszych produktów lub chciałbyś omówić niestandardowe zamówienie, skontaktuj się z nami. Z niecierpliwością czekamy na stworzenie udanego biznesu

relacje z nowymi klientami na całym świecie w najbliższej przyszłości.

Historia

Przez lata ciężko pracowaliśmy nad promocją i realizacją modernizacji sprzedaży medycznej oraz aktywnie pielęgnowaliśmy i zwiększaliśmy zdolność pracowników do samodzielnej innowacji.Kompleksowa renowacja i modernizacja oryginalnej siedziby firmy, obiektów i wyposażenia oraz nowoczesne zarządzanie komputerem.Mam nadzieję na nawiązanie długotrwałych partnerstw i zdobycie reputacji na rynku.

Zwiększamy skalę handlu i klientów na całym świecie.Dzięki dobrej reputacji zdobyliśmy zaufanie naszych klientów.Pomaga w modernizacji naszego kraju i promuje wymianę gospodarczą i techniczną z resztą świata.Z niecierpliwością czekamy również na zacieśnienie przyjaźni z innymi krajami i wywarcie pozytywnego wpływu.

Mamy gorącą nadzieję, że razem z nami, ramię w ramię, stworzymy wspaniałą przyszłość.

Usługa

Mamy bardzo profesjonalny zespół sprzedaży, który może zaoferować najlepszą obsługę i odpowiedzieć na bardzo profesjonalne pytania, dzięki czemu możesz czuć się bardzo komfortowo przed zakupem u nas produktów.Jak wszyscy wiemy, obsługa posprzedażowa jest najważniejsza dla wszystkich branż.Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby zbudować bardzo profesjonalny i wysokiej klasy zespół obsługi posprzedażnej, który może skutecznie rozwiązać wszystkie problemy w przyszłości.

Aby zapewnić klientom szybką i sprawną obsługę posprzedażną, otworzyliśmy biura w Bangladeszu, Pakistanie, Indonezji, Uzbekistanie i innych miejscach.

Nasz zespół

Mamy profesjonalny zespół techników w tej dziedzinie od ponad 20 lat, witamy klientów z całego świata, którzy odwiedzają naszą stronę internetową i informują nas, jeśli masz jakiekolwiek potrzeby, z niecierpliwością czekamy, aby zapewnić Ci dobre usługi!

Szczegóły kontaktu